Marcin Ratajczak

radca prawny

Najczęściej rozwiązuję problemy moich klientów z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego. Wspieram również przedsiębiorców, w tym w szczególności przedsiębiorców z branży medycznej.
[Więcej >>>]

Chcę założyć zakład leczniczy

Co ma forma prowadzenia podmiotu leczniczego wspólnego z antybiotykami??

Marcin Ratajczak25 lutego 2020Komentarze (0)

Tak, wiem- przeczytałes poniższe artykuły na temat form, w których można prowadzić podmiot leczniczy i w dalszym ciągu nie wiesz, na którą formę się zdecydować.

Tak, masz rację – różnice są subtelne, może nawet niezrozumiałe.

Wiedz, że z tymi kwestiami prawnymi to trochę jak z wyborem garnituru czy sukienki. To, że na Tobie leży idealnie, nie znaczy, że tak samo będzie leżało na mnie (w szczególności ta sukienka, ha ha 🙂 )

ale żarty na bok.

Chcę Ci powiedzieć, ze wybór właściwego rozwiązania należy skonsultować (nie z lekarzem lub farmaceutą) lecz z prawnikiem.

Możesz spojrzeć na to w ten sposób, że forma podmiotu leczniczego jest dla Ciebie obojętna.

Ale możesz również uznać, że skoro są różnego rodzaju formy, to jednak można a nawet powinno wybrać się najwłaściwszą dla siebie.

Bo z tą formą prowadzenia podmiotu leczniczego to trochę tak jak z antybiotykami, tzn. można nie trafić 🙂 i efekt będzie mizerny. Bo to, co miało pomóc może w rezultacie zaszkodzić.

***

Więcej o formach prowadzenia podmiotu leczniczego napisałem tutaj>>

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 732 901 999e-mail: sekretariat@kancelariaratajczak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak z siedzibą w Słubicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariaratajczak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: